maladinovo 7Letná dovolenka pri vode? Čo tak skúsiť netradične Liptov? Na svoje si prídu milovníci vodných športov či leňošenia na pláži, cyklisti, nadšenci vodných parkov aj turisti, ktorí môžu zdolávať Nízke, Západné Tatry i Chočské vrchy.

Vytvorte si svoj príbeh v rezorte na brehu Liptovskej Mary

Že k letnej dovolenke patrí pláž a more? Maladinovo pri Liptovskej Mare sa môže popýšiť plážou s jedinečným plávajúcim mólom len pár metrov od apartmánov. Pláž ponúka jedinečné výhľady na Nízke Tatry. Tie môžete obdivovať aj z paddleboardu, ktorý si požičiate v miestnom paddleboard centre. Tento vodný šport je čoraz viac obľúbený a my sa tomu vôbec nedivíme, keďže spája vodu, slnko, výhľady a pobyt na čerstvom vzduchu.

 

maladinovo 6 maladinovo 4

 

Pod dohľadom skúseného inštruktora môžete objavovať zákutia Liptovskej Mary v rámci skupinového výletu, a ak ste úplný začiatočník, kurz paddleboardingu vám určite príde vhod. Ak vás lákajú iné vodné dobrodružstvá, vodný park Tatralandia sa nachádza len 300 m od rezortu.

 

maladinovo 3

 

Aktívna dovolenka na Liptove

Vedeli ste, že na Liptove je viac ako 850 km značených cyklotrás? Liptov je obklopený pohoriami zo všetkých strán, preto je priam stvorený na horskú cyklistiku. A ak nie ste práve vrcholový športovec, nemusíte zúfať. Náročné vrcholy či stúpania hravo zvládnete s elektrobikom, s ktorým určite oceníte širokú sieť nabíjacích staníc v rámci celého Liptova.

 

maladinovo 5

 

Liečivé pivné kúpele Bernard

Po celodennej turistike, spoznávaní pamiatok, vodných športoch či cyklotúre padnú vhod liečivé pivné kúpele Bernard, ktoré sa v Maladinove nachádzajú. Horúci perličkový kúpeľ s chmeľovým extraktom a pivnými kvasnicami prehreje kosti, kĺby, zlepší pleť, vlasy i nechty a zharmonizuje celý váš organizmus. Čerešničkou na torte tejto procedúry je možnosť neobmedzeného pitia piva Bernard, ktoré si priamo v pivnej vani čapujete sami.

 

maladinovo 1

 

Spokojný žalúdok je jednou z najdôležitejších vecí na dovolenke a v reštaurácii Bernard Pub Maladinovo to veľmi dobre vedia. Reštaurácia preferuje kvalitu nad kvantitou a prináša chuťový zážitok z naozaj poctivej kuchyne a vždy čerstvo pripravených jedál. Nepasterizované, správne načapované pivo Bernard, ktoré ponúka aj svoju nealko verziu, či miešaný drink vychutnaný na terase reštaurácie, k dovolenke jednoducho patrí.

 

maladinovo 2

 

Bohatý program na leto

Maladinovo na leto plánuje program pre deti aj dospelých – grilovačky, opekačky, posedenie pri živej hudbe aj animácie pre deti. Svoj príbeh na Liptove si však musíte vytvoriť sami.

 

 

Viac informácií: www.maladinovo.sk

Foto: Marek Hajkovský, Maladinovo