reality x center nehnutelnosti interier dizajn toptrendy

 

 

Počas pôsobenia na realitnom trhu zažili rôzne podmienky práce, ekonomické krízy, vzostupy a poklesy dopytu a ponuky, rôzne podmienky bánk, zmeny legislatívy. Už pätnásť rokov je tu pre vás Reality Center. 

 

Na to všetko však boli pripravení a paradoxne spoločnosť má v ťažších časoch viacej práce, pretože vtedy sú obchodné prípady komplikovanejšie a vyžadujú si právne, daňovo a ekonomicky vzdelaných poradcov, ktorých v kolektíve spoločnosti nájdete. V súčasnosti má firma stabilný tím, ktorý sa vyprofiloval počas pôsobenia v Turci. Dnes sa o vás starajú certifikovaní makléri, ktorí si v mesiaci máj obnovujú licencie, ktorých získanie je povinnosťou pre členov NARKS-u.

 

 reality center nehnutelnosti interier dizajn toptrendy

 

Budovanie dobrého mena spoločnosti je beh na dlhé trate. Počas tohto procesu si spoločnosť vytvára vzťahy s klientmi, ktoré sú založené na dôvere a tá sa získava ťažko, no stráca veľmi ľahko. Reality Center počas pätnástich rokov zrealizovala približne 2700 obchodných prípadov. A klienti sa vracajú. Spoločnosť sa rozhodla osláviť výročie mimoriadnymi májovými ponukami nehnuteľností.

 

V májovej exkluzívnej ponuke sa pridal aj obchodný partner Ing. Peter Kuruc, s ktorým firma spolupracuje na predaji projektu SECOLAND v Košťanoch nad Turcom. SECOLAND je v súčasnosti oplotený areál s kompletne vybudovanými rozvodmi elektriny, vody, kanalizácie, optikou a to všetko na už na konkrétnych stavebných parcelách. Máte možnosť kúpiť si len stavebný pozemok s výmerou od 466 m² do 1919 m², alebo si dať v spolupráci s investorom postaviť rodinný dom podľa svojich predstáv bez obmedzení.

 

Mimoriadne v máji máte možnosť rezervovať si a následne kúpiť vybrané tri stavebné parcely, ktorých konečná cena začína od 75 Eur/m². Ing. Ľubomír Chribik vám rád poskytne bližšie informácie na t.č. 0915990568 alebo emaily: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

reality Foto 1

 

 

Mimoriadna májová zľava platí aj na predaj hotového domu typu G v SECOLANDE, ktorého májová cena je 195 000 Eur vrátane DPH. Spôsob nadobudnutia tejto nehnuteľnosti je zaujímavý aj pre podnikateľov. 

 

 reality center rodinny dom secoland nehnutelnosti predaj kupa toptrendy

 

 

Májová akcia platí aj na pozemok o výmere 3300 m² vhodný na podnikanie nachádzajúci v Košťanoch nad Turcom sa medzi pumpou OMV a SECOM. Májová cena je 69 Eur + DPH vrátane všetkých sietí. Bližšie informácie na t.č. 0907847160 alebo emaily: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 

 

Potrebujete dôstojné sídlo firmy, alebo výhodné investovanie? Mimoriadne v máji môžete u nás kúpiť budovu v centre Martina za 380 000 Eur s pozemkom, ktorého cena je 100 Eur/m² a kupovaná výmera môže byť podľa vašich predstáv a dohody s vlastníkom. Mimoriadne v máji máme exkluzívne v ponuke aj výnimočný 5-izbový byt v širšom centre mesta Martin s podlahovou plochou 167 m², po kompletnej kvalitnej rekonštrukcii. Bližšie informácie na t.č. 0905219704 alebo emaily: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

reality center byt centrum martin byvanie nehnutelnosti toptrendy

 

 

Projekt SEVERAN je ďalším úspešným projektom, kde sme od začiatku predaja pomáhali svojim menom a odbornou pomocou etablovať sa na trhu s novými bytmi začínajúcim developerom. Momentálne sa projekt dopredáva, je voľných 5 bytov z 18-tich. Mimoriadna májová ponuka je posledný nadštandardný byt s terasou na poslednom 4. nadzemnom podlaží. Bližšie informácie na t.č. 0918977500 alebo emaily: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

reality center rekonstrukcia nehnutelnosti toptrendy