Koniec roka sa nezadržateľné blíži a mnohí z nás uvažujú o tom, kam sa vydať oslavovať Vianoce či Silvestra. Nechceme vás odrádzať od tradície tepla domova, no počas pobytu v nádhernom hotelovom komplexe Grau Roig Hotel & Spa sa zrejme budete cítiť ako v rozprávkovej chalúpke a stojí za to vyskúšať niečo nové.

hotel pri lyžiarskom svahu

Drevom vykladané suity, čokoládové a mahagónové odtiene, ktoré sa lámu v zlatých a medených odleskoch a mäkké kožušiny s dlhými vlasmi, sú ako stvorené pre trávenie chladných večerov vnútri. Najmä ak ste vášniví lyžiari a jediné, po čom vám horí srdce, je horúca para sauny po celodennej lyžovačke. Veď v bezprostrednej blízkosti andorrského Grau Roig sa nachádza úctyhodná zjazdovka, ktorá uspokojí njejedného slalomára či snowboardistu.

hrejive tony spalne

Hotel je situovaný do svahovitej oblasti a ponúka nádherný výhľad na okolitú prírodu. Dokonca aj z vane plnej teplej vody a peny s vôňou perníkového korenia.

salonik v hoteli grau roig

V spojení so znamenitou kuchyňou a vinárňou, ktorá svojím oblým a výrazne červeným interiérom vzbudzuje dojem Kubrickovsky fotogenického space age prostredia, sa budete cítiť ako vo vianočnom filme tretieho - ak nie štvrtého - tisícročia.

teple farby v interieroch

vinaren s nadychom futurizmu

vyhlad z jacuzzi na nezaplatenie

 

zdroj: www.tophoreca.sk