mastiperex dubai toptrendy

 

Chceli by ste sa navečerať v tradičnej indickej reštaurácii s  jemnou príchuťou arabského sveta? V Dubaji máte skvelú príležitosť!  Indické štúdio Lotus totiž vytvorilo autentickú indickú reštauráciu priamo v srdci Dubaja, v časti La Mer. Zámerom bolo zriadiť výnimočné gastronomické zariadenie s indickou identitou v arabskom svete. Odráža prepojenie tradičných jedál, architektúry, typickej indickej atmosféry s arabským svetom. Ponúka pre hostí nezabudnuteľný zážitok. Masti, taký je jej názov, ponúka nielen vynikajúcu  indickú kuchyňu, ale tiež zážitok z objavovania niečoho nového. 

 

masti22 restaurant toptrendy

 

Dizajn je vskutku fascinujúci, pretože spája tradičnú indickú originalitu s modernizmom v srdci moslimského sveta. Reštaurácia je pomyselne rozdelená na dve časti. Prízemie je určené na denné použitie, prevládajú svetlé odtiene farieb  a nižší nábytok.  Horné poschodia ponúkajú nádherný výhľad na Arabské more a  Dubaj. Toto miesto je skôr vhodné  na večerné posedenia pri chutnej večeri.  Na prvom poschodí návštevníci nájdu kombináciu vysokých koktailových stolov a plyšových stoličiek. Terasa má veľmi zaujímavé rozloženie s tradičným nízkym sedením a s indickými sedákmi. Zachytáva nádherný výhľad a nájdeme v nej indické tradície v podaní tarkashi (indická práca s indickým drôtom). Na poschodí môžete stolovať v pohodlných súkromných izbách, kde sa farby stmavujú  a sú tam situované aj prvky z mosadze a mramoru.

 

mastirestaurant restaurant

 

Dizajn a dekor sa vyznačujú žiarivou paletou farieb a vzácnymi dizajnovými prvkami, ktoré zobrazujú to najlepšie z indického  umenia.  Masti dodáva modernej tradícii  inú  príchuť a vytvára tak z reštaurácie  „Novú Indiu“. Koncept tohto zariadenia odráža indickú šikovnosť a um, tradičnú originalitu, nielen v servírovaní tradičných indických jedál, ale aj v architektúre.  Masti ponúka tradičné indické jedlá a pochutiny pre všetkých ľudí bez výnimky.  Reprezentuje nielen Indiu a jej špecifickú gastronómiu,  ale najmä kultúru a tradicionalizmus avšak v Arabskom kontexte. 

 

masti dubai toptrendy

 

Každý detail, od nábytku až po jedlo, svedčí o tom, že sa nachádzate v pravej Indickej reštaurácii a rýchlo  zabudnete na fakt, že ste v Dubaji.  Dizajnéri spoločnosti Studio Lotus sa rozhodli pre výzdobu, ktorá spája dve odlišné kultúry a dve krajiny s cieľom vytvoriť autentické miesto pre návštevníkov. Mozaiky, mramor,  kvetiny, pestré palety farieb a omnoho viac, ponúka jedine Masti.

Tam, kde sa spája indická kultúra s arabským svetom vznikla reštaurácia Masti.