ekoma design xs detska izba byvanie zdravo a ekologicky interierove riesenie dekor studentska izba ekobyvanie

 

 

Kde inde začať s ekologickým nábytkom, ak nie práve v detskej izbe? Do našich návrhov detských a študentských izieb používame nábytok, ktorý je zdravotne neškodný a spĺňa všetky európske normy pre ekologickú výrobu.

 

Pri výrobe nábytku sú použité výhradne farby s prímesou striebra, ktoré má antibakteriálne vlastnosti, preto si nemusíte robiť starosti, ak vaše dieťatko nábytok olizuje. Tento nábytok je navrhovaný a testovaný tak, aby ho mohli používať aj veľmi malé deti.

 

 

ekoma design detska izba byvanie zdravo a ekologicky interierove riesenie dekor studentska izba ekobyvanie

 

Všetky kovania použité pri konštrukcii nábytku sú vyrábané a testované spôsobom, ktorý zabezpečuje bezpečné použitie pre deti.  Tento detský nábytok poskytuje nesmierne veľa farebných a dizajnových možností a praktických kombinácií ako zariadiť detskú  izbu štýlovo, zdravo, prakticky a ekologicky. Zaujímavé riešenia detských poschodových postelí, úložných priestorov v schodíkoch a pod posteľami sú skvelou príležitosťou ako vytvoriť vašim deťom útulné a praktické skrýše, najmä ak pre detskú izbu nezostáva v  byte tá najväčšia izba.

 

ekoma design detska izba ekologicka dizajn byvanie toptrendy

 

Okrem príjemného dizajnu sa nábytok vyznačuje aj vysokou funkčnosťou a bezpečnosťou. Disponuje množstvom praktických detailov, ako sú rôzne zábrany na posteliach, či mechanizmus, ktorý umožňuje ustlať poschodovú posteľ bez toho, aby ste museli  vyjsť hore po schodíkoch. Výroba nábytku je 100% ekologická.

 

 

ekoma design detska izba byvanie interier dizajn toptrendy

 

Rôzne skryté poličky, zásuvky, a úložné systémy pre všetky poklady vašich detí sú pevnou súčasťou každej kolekcie.  Ak potrebujete navrhnúť či zariadiť detskú alebo tínedžerskú izbu, príďte sa poradiť s našimi architektmi do nášho nového showroomu.

 

 

www.ekoma.sk