4 Domoss LHS6626h 1

Intímny vzťah kuchyne a obývačky je už dlhšie nepopierateľný, no zdá sa, že teraz sa rozhodli priznať ho bez akýchkoľvek rozpakov. Formy a materiály, ktoré boli kedysi výlučne doménou obývačiek, od drahých mramorov až po exotické dreviny, dnes nechýbajú ani v kuchyniach. Navyše, nové technológie sú v nich nielen čoraz účinnejšie, ale aj nenápadnejšie.

4 Domoss LHS6626h 1

Nový rad vstavaných spotrebičov Hotpoint z vysokokvalitných materiálov, akými sú sklo a antikoro, vytvára estetický a moderný celok.

1 Hotpoint DG201571491

Vývoj materiálov je na vzostupe. Spoločnosť Arclinea predstavuje oceľové kuchyne s obzvlášť trvanlivým farebným povrchom. Farebnú škálu navrhol Antonio Citterio a okrem antikorovej ocele zahŕňa odtiene bronzu, medi a šampanského.

 

1 Arclinea phpThumb generated thumbnail

Taliansky výrobca Snaidero dal pri príležitosti oslavy 70. výročia prepracovať koncept svojich tradičných veľkých talianskych kuchýň. Projektu Frame sa zhostil architekt Massimo Iosa Ghini. Keď už hovoríme o tradíciách, súčasťou kuchyne sa opäť stáva príborník – reprezentatívny a praktický prvok zažíva svoj comeback.

4 Frame project5149 9937439

 

 

 

 

 

Pokračovanie článku v aktuálnom vydaní TOP TRENDY V BÝVANÍ 2017.

-red- foto archív firiem