Spoločnosť Internorm ponúka svojim zákazníkom moderné riešenia pre okná a dvere. Vlastné firemné oddelenie výskumu vyvíja permanentne nové produkty a technológie, aby mohlo svojím zákazníkom ponúknuť ešte viac komfortu a bezpečnosti. Pod zvučným názvom „I-tec" vyvinul Internorm sériu revolučných a na trhu smer určujúcich inovácií v oblasti okien a dverí.

 

internorm okna 3

internorm okna 4

 Foto: Internorm

Chránia pred vlámaním, vďaka ideálnej izolácii predchádzajú tepelným stratám ako aj perfektným tienením udržiavajú v miestnosti príjemný chlad. Všetky tieto funkcie sú spojené v rôznych I-tec inováciách a môžu byť vďaka mnohým, individuálnym dizajnovým riešeniam perfektne prispôsobené k vášmu domovu. Inovatívne a moderné okná od spoločnosti Internorm spájajú ideálnym spôsobom dizajn, techniku a užívateľský komfort. Okná sú vyhotovené v štyroch architektonických štýloch, aby sa perfektne prispôsobili celkovému dizajnu domu.

 

internorm okna 2

internorm okna 1

 Foto: Internorm

Internorm ako popredná európska značka okien ponúka teraz na svoje výrobky atraktívne ceny. Zákazníci môžu využiť na všetky okná akciu 3-sklo za cenu 2-skla. Okrem toho majú aj možnosť kúpiť do 28.2.2021 všetky produkty za ceny z roku 2020.

 

internorm akcia

 

Viac informácií: https://www.internorm.com/sk-sk/